top of page
  • Instagram
  • TikTok

📌 JAK VYTVOŘIT AUTOMATICKÉ DYNAMICKÉ TITULKY?

Návrh bez názvu (1).png

Ukážeme si 3 způsoby:

1. způsob je přes aplikaci CAPTIONS která je dostupná pro IOS

APPKU stáhni v appstore. Cena aplikace je 299 Kč měsíčně ale ušetří ti mnoho času pokud se zabýváš tvorbou videí. Navíc tato aplikace dokáže přidat automatické emoji, obrázky a v případě že nekoukáš do kamery tak také udržet oční kontakt díky AI. Dále ti umí upravit zvuk a mnoho dalšího. Po otevření aplikace jednoduše uploaduješ video a necháš appku vygenerovat automatické titulky. Zkontroluješ a špatně napsaná slova přepíšeš. Pak si jen zvolíš písmo, barvy, emoji a podobně dle svých preferencí. 

2. způsob je přes aplikaci DESCRIPT která je dostupná pro PC

Cena aplikace je 15USD měsíčně ale ušetří ti také mnoho času pokud se zabýváš tvorbou videí. Navíc tato aplikace ti dokáže doladit zvuk tak, že bude znít jak ze studia. Doporučuji si stáhnout aplikaci do PC. Pak už jen uploaduješ video, necháš vygenerovat slova, upravíš zvuk a nastavíš si vzhled titulků.

 

 

3. způsob je přes aplikaci SUBMAGIC která je dostupná online.

Cena aplikace je 16-40USD měsíčně. 

📌 Stále si nevíš rady jak na automatické dynamické titulky? Napiš mi na instagramu.

Přihlas se k odběru exkluzivních novinek! Zajímá tě, jaké novinky v oblasti umělé inteligence a marketingu mohou ovlivnit tvé podnikání nebo osobní život? Má krátká videa na tiktoku a instagramu ti přinášejí právě to – stručné, ale podrobné pohledy na inovace, které mění svět kolem nás získáš tak, že se přihlásíš k newsletteru, a každý týden ti přijde souhrn nejdůležitějších novinek, které tě posunou kupředu v podnikání i v životě.

 

📌 Pozor: Nejde o žádný spam! Cením si tvého času a zájmu, a proto ti budu posílat jen hodnotné informace, které jsou aktuální, ověřené a relevantní.

Registrace proběhla úepěšně!

bottom of page